poniedziałek, 13 stycznia 2014

Pewne zmiany w kąciku zabaw

Dzisiaj chcemy Wam pokazać jakie zmiany nastąpiły w kąciku zabaw dzięki współpracy z Maly Genius firma zaproponowała nam przetestowanie ich nowości maty.
Doszła dokładnie cztery dni przed wigilią więc postanowiłam zapakować mu ją na prezent.

tu rozdzieranie prezentu podobało się Natanielowi najbardziej, bo był to największy prezent poza sankami.

Po kilku dniach rozłożyliśmy matę (oczywiście nie będę pisać jakie to banalnie proste;)
Mata ma zakończenia więc jest zamknięta w prostokącie. Jest sporych wymiarów i prezentuje się o wiele lepiej niż wcześniejszy dywaniki. Rozjaśniła trochę kącik zabaw i dodała dziecięcego uroku i kolorów :)
Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni oprócz tego, że jest na niej miękko to jeszcze oddaje ciepło i zabawy na niej są na prawdę super.
Polecam każdemu kto się zastanawia nad takim zakupem dziecko nawet jak się na niej gdzieś potknie czy przewróci to pianka redukuje upadek.
Maly Genius wszedł na Polski rynek i możecie ich stronę zobaczyć tutaj: http://puzzle-piankowe.pl/ dodatkowo dostaliśmy jeszcze do składania młyn i misia, ale to troszkę dla starszych dzieci dlatego póki co leży odłożone, ale jak już Natanielek do tego dorośnie to na pewno Wam pokażemy :)
Teraz czas na zdjęcia ze składania maty i z zabawy na niej:

 I wygłupy ;)


 I zabawki na swoim miejscu
Nataniel uwielbia czasem wyciągnąć któryś z elementów, ale po zabawie odkładam je na miejsce ;) więc mata nie tylko jest do zabawy i do siedzenia, ale też do rozbierania ;)

2 komentarze:

  1. Jak się sprawuje mata - 8 mm nie za cieńko? Zamierzam taką kupić i właśnie 8 mm,ale mam lekkie wątpliwości. Dobrze izoluje? Np. na balkon latem czy wiosną się nadaje? Będę wdzięczna za info :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Co do balkonu nie wiem, bo my mamy ją od grudnia więc na balkonie nie testowaliśmy, ale w domu jest jak najbardziej ok i jak się na niej siada to oddaje ciepło. Jak dla nas jest rewelacyjna po za tym duża więc jest dużo miejsca na zabawę :)

      Usuń