wtorek, 21 stycznia 2014

I mamy 11 miesięcny za miesiąc będzie już ROCZEK!

Nie mogę wyjść z podziwu jak to wszystko szybko się toczy zaledwie 2410 g tak zawładnęło naszym życiem, a teraz już ma prawi 11 kg i ponad 74 cm wzrostu.
Nataniel dorównał już wzrostem i wagą swoim rówieśnikom niczym nie odbiega od normy mimo, że urodził się wcześniej nawet bym się pokusiła stwierdzeniem, że w niektórych rzeczach przewyższa rówieśników o taki z niego mały spryciula ;)
Póki co umie już kilka słów od jakiegoś czasu słyszymy codziennie tata, tata, tata umie też powiedzieć papa, Ala i da, ale mama coś odechciało mu się mówić póki co ;) a i wczoraj powiedział baba (to chyba tak na dzisiejsze jej święto mu się wyrwało ;)
Po za tym Nataniel ma już 6 ząbków (pięknie je sam myje, ale o tym wkrótce), je już bardzo dużo w tym miesiącu mam zamiar wprowadzić mu białko i jogurt naturalny z owockami.
Nauczył się otwierać szafki i szuflady i nagminnie w nich buszuje (musimy zakupić zabezpieczenia)
Po za tym daje nam radość każdego dnia z tego, że jest :)
I jeszcze jedno zaczyna stać sam bez podtrzymywania się i chodzi po schodach raczkując (oczywiście pod opieką, chociaż i bez próbuje się wybierać).
To standardowo kilka zdjęć dla Was z 11 miesiąca.Tu dorwał korale babci i wcale nie miał zamiaru się z nimi rozstawać tak mu się spodobały i jo - jo w rączce z którym nawet na zakupach był i tak przyrosło mu do raczki ;) dopóki nie spadło i nie popękało
Z tego miesiąca zdjęć mało, bo czasu nie starczało nam na nie.
Jutro ostatni egzamin, później czekanie na wyniki i jak wszystko dobrze pójdzie w końcu odzyskam swój wolny czas. Nadrobię wpisy z recenzjami i pojawi się konkurs z okazji roczku Nataniela :)

3 komentarze:

 1. patrząc na to, jak szybko leci mi czas w ciąży, mogę się domyślać, że już z dzieckiem upływa jeszcze szybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :) Słodziak mały :) Korale od babci więc babcia pewnie rozpieszcza, zresztą jak wszystkie babcie :) Moją Julcie też rozpieszczają. Za tydzień mamy roczek i ojj... strach się bać :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy wnuk w rodzinie to ma fory ;) ale tak i babcia i dziadek go uwielbiają :)

   Usuń