piątek, 6 grudnia 2019

Coś dla brzuszka, coś dla maluszka i nie tylko

Dzisiaj mam dla Was wpis o czym ekstra. To rzecz, która znam od dawna i, którą uwielbiam zarówno ja jak i wszyscy, którzy chociaż raz mieli z nią styczność.
Jeśli zastanawiacie się nad drobnym prezentem dla maluszka to jest coś idealnego co sprawi, że poczuje się lepiej. Pewnie zastanawiacie się co to za wynalazek. Otóż to coś co jest naturalne, a przy okazji ma wiele właściwości.
Mowa o termoforku z pestek wiśni. Pewnie kto nie wiem pomyśli pestki? Przecież je się wyrzuca. Okazuje się, że nie wszystkie część jest zbierana i suszona by nadawała się właśnie do takich cudów jak termoforki.
Jakie właściwości ma termoforek?
Większość pewnie zna go z dobrych właściwości, które łagodzą kolki, ale to nie jest jedyne zastosowanie odkąd sama poznałam to cudo to stosuje je przy bólach menstruacyjnych. Są idealne na bóle reumatyczne, a także po schłodzeniu na stłuczenia czy obrzęki po ukąszeniu. Dodatkowo jeśli ktoś w zimę lubi mieć cieplej gdy zasypia może podgrzać sobie taki termoforek i będzie mu się milej zasypiać :)
Jak widzicie zastosowanie ma nie jedno, a jest na tyle poręczny, że można zabrać go ze sobą w różne miejsce.
Podgrzać można go w mikrofali lub jeśli ktoś jej nie posiada w piekarniku jedyna ważna rzecz to podgrzewamy TYLKO sam wkład bez pokrowca.
Termoforek możecie zakupić w nature-solution dodatkowo możecie dokupić wkład z dodatkiem lawendy i pomarańczy, która ma przepiękny zapach taka dodatkowa aromaterapia :)
Termoforki mają zdejmowany wkład w kilku fakturach i kolorach do wyboru, dostosowane są wymiarami do małych brzuszków.
Na stronie trwa akurat promocja na kilka wzorów termoforków więc jeśli macie w rodzinie jakiegoś maluszka (chociaż nie tylko) i brak pomysłu na prezent to bardzo Wam polecam ten mały, ale jakże przydatny woreczek :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz