niedziela, 24 marca 2019

czytampierwszy.pl

Ostatnio wróciłam do czytania (w sumie to już od dobrych kilku miesięcy) miałam dłuższą przerwę chociaż czytać uwielbiam od dziecka, ale nawał różnych obowiązków sprawił, że jakoś czytanie odeszło na dalszy plan. W końcu kupiłam książkę jedną, drugą i kolejną i tak się wciągnęłam w tym roku przeczytałam już 12 książek, jestem w trakcie czytania 13, a już czekam na 3 kolejne. Udało mi się ostatnio znaleźć fajne miejsce w sieci dla miłośników czytania.
Portal czytampierwszy.pl to miejsce w którym odnajdzie się każdy miłośnik książek. Dzięki portalowi możemy zbierać punkty i wymieniać je na książki i różne czytelnicze gadżety.
Ja bardzo chcę przeczytać "Kołysanka z Auschwitz" to książka o tematyce jaka w mojej czytelniczej bibliotece zawsze będzie zajmować specjalne miejsce. Książki o tematyce II Wojny Światowej zawsze bardzo mnie interesowały. Jest tyle różnych historii o, których warto przeczytać z tego okresu, że każda kolejna książka wydaje mi się skarbnicą wiedzy o tym okresie chociaż bardzo ciężkim i bolesnym na łapach historii to jednak bardzo ważnym do zapamiętania.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat pod linkiem który jest wyżej znajdziecie wszystkie szczegóły.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz