sobota, 27 października 2018

3 seriale, które warto obejrzeć

Kto czyta bloga już jakiś czas wie, że pojawiały się wpisy jakie filmy i jakie seriale warto obejrzeć. Dzisiaj chciała bym kontynuować tą serie wpisów i polecić Wam 3 seriale, które warto obejrzeć.

To zaczynamy:

1) Serial, który dopiero zaczęłam oglądać, ale już jest wart polecenia to 9-1-1. Opowiada o służbach ratunkowych głównie straży i policji, ale też pogotowiu. O ludzkich tragediach, zmaganiach i o tym co czują bohaterzy, którzy ratują te osoby. Są też wątki i problemy osobiste bohaterów serialu. Ogólnie warty obejrzenia, by zobaczyć, że te służby to też ludzie, którzy czują i przejmują się ludzkim losem.

2) Drugi serial to Opowieści Podręcznej, alternatywa świata do jakiej żadna kobieta nie chciała by doprowadzić. Momentami ciężko przyswoić myślenie jakie serial przekazuje, ale ogólnie dość mocny obraz życia kobiet, które nie miały wielkiego wyboru co się z nimi dzieje.

3) I ostatni serial to Chicago Fire. I znów wracamy w klimat pomocy i ratowania ludzkiego życia. Tym razem to serial o strażakach z Chicagowskiej jednostki strażackiej. Wątki przeplatają się też z dwoma innymi serialami Chicago pd i Chicago med. Warto obejrzeć wszystkie trzy by mieć całość :)
Ogólnie czasem bardzo życiowy, czasem dramatyczny czy drastyczny, czasem zabawny. Wszystko połączone ze sobą w spójna całość.

Wszystkie trzy seriale idealnie nadają się na długie jesienne wieczory :)
Niebawem wpis może tym razem o książkach, które polecam, ale to jeszcze chwila muszę jeszcze kilka przeczytać :) Póki co zaczęłam najnowszą książkę N. Sparksa i już mnie mocno wciągnęła (zresztą jak prawie wszystkie powieści tego autora).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz