poniedziałek, 7 maja 2018

Jak utrwalić wspomnienia

Wspomnienia to coś co trzymamy głęboko w sercu, czasami wracamy do nich z sentymentem. Co zrobić, żeby czas nie sprawił, że powoli będziemy o nich zapominać lub cześć z nich będzie zapomnianych?
Pola urodziła się tak nie dawno, a za nami już tyle chwil do zapamiętania i spisania. Na rynku ukazało się coś idealnego by uwiecznić te wspomnienia.
Dziennik Nowej Mamy to książka w formie notatnika w którym możemy spisać nasze wspomnienia, te miłe i mniej miłe chwile. Możemy pisać o rozwoju naszego dziecka, o porach karmienia. Zarazem to książka w której co kilka stron dowiemy się ciekawych rzeczy i przede wszystkim wzmocnimy naszą wiarę w to, że jesteśmy dobrymi mamami mimo, że czasem mamy gorsze dni, wątpimy w swoje siły i możliwości. Dziennik nowej mamy polecam każdej przyszłej i obecnej mamie maluszka. To także doskonały prezent jeśli idziecie na baby shower lub odwiedzacie młodych rodziców, bo książkę można położyć na półce i sięgać po nią kiedy ma się na to ochotę, a gdy nasze dzieci już dorosną możemy im podarować taki pamiętnik z ich dzieciństwa lub zachować go dla siebie na stare lata gdy będziemy wspominać nasze maluszki, które już dawno założyły własne rodziny :)
Nasz dziennik powoli wypełnia się kolejnymi wspomnieniami :) tego właśnie brakowało na rynku książki, która jednocześnie wzmacnia mamy i pozwala zachować wspomnienia :)

Jeśli chcecie wiedzieć więcej lub zakupić dziennik zajrzyjcie na Dziennik Nowej Mamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz