środa, 30 maja 2018

Coś co dzieci lubią najbardziej

Jest taka zabawa, która nie nudzi się od pokoleń pamiętam ją ze swojego dzieciństwa jak samemu się próbowało robić płyn, ale nie zawsze wychodził taki jak powinien. Dzisiaj jest mnóstwo typów do wyboru. Mowa o bańkach mydlanych, bo którzy ich nie lubi? Nataniel uwielbiam, potrafi je rodzić dotąd aż płyn się nie skończy. Ostatnio mieliśmy przyjemność testować zestaw do dużych baniek wraz z płynem. Zabawa była doskonała oczywiście płynu okazało się za mało, bo bańki mogły by tak latać cały dzień :) ale podsumowując Nasze testy Nataniel był mega zadowolony. Ja z mężem również, bo bańki robi się bardzo łatwo, nie pękały od razu tylko leciały dłuższy czas, mają piękne tęczowe kolory. Kiedyś próbowaliśmy robić takie bańki na jakimś festynie i tam mało które się udawały. Myślę, że bardzo duży wpływ na to jak wychodzą bańki ma właśnie płyn. My na pewno jeszcze nie raz będziemy puszczać w niebo tęczowe bańki :) duże bańki to świetna atrakcja na różnego rodzaju imprezy w plenerze.
Można zrobić pokaz baniek, ale można też dać kijki dzieciom, żeby same je robiły bo to nic trudnego, a zabawa doskonała :)

 Najpierw była radość, że w końcu jakaś paczuszka przyszła do Nataniela


Później wielkie otwieranie


Ciekawość


RadośćI w końcu Wielkie Testowanie :)

 Zdjęcia nie oddają tak kolorów baniek ale wychodziły na prawdę  piękne tęczowe :)
Nasze rady to kupcie od razu duży płyn do baniek :D
P.S. Rękawiczki ze zdjęcia nie są konieczne do robienia baniek. Nataniel akurat tego dnia kupił sobie je do prac w ogródku i nie chciał ich zdejmować ;)
Bańki oraz niezbędne akcesoria możecie zakupić w Tuban Brak komentarzy:

Prześlij komentarz