poniedziałek, 20 listopada 2017

Konkurs z oryginalne soki

Pamiętacie jak kilka dni temu przy okazji postu z sokami, wspominałam Wam, że będę mieć dla Was konkurs. To zapraszam do zapoznania się z zasadami.
Jak już wyślecie swoje zgłoszenie to jeśli uda Wam się wygrać wtedy podajecie z jakiego bloga dowiedzieliście się o konkursie.


OryginalnySok wprowadza Pierwsze w Polsce soki w opakowaniu Doypack. Jakie cechy nadamy postaciom z animacji? Jabłko czy marchew jest bardziej towarzyska? A może nasze maskotki powinny być wrażliwe? Czekamy na wasze pomysły.
Czeka na Was 10 głównych nagród, nasze gadżety wraz z zapasem soków na święta oraz nagrody pocieszenie w postaci naszych soków. Zaproponujcie i uzasadnijcie jakie cechy powinny mieć nasze maskotki. Czekamy na wasze zgłoszenia w komentarzu pod postem konkursowym na www.facebook.com/oryginalnysok lub na email konkurs@oryginalnysok.pl
Konkurs trwa do 10 grudnia.
Warunki wzięcia udziału w konkursie to:
1. Polubienie profilu OryginalnySok na facebook’u.
2. Udostępnienie posta konkursowego.
3. Przesłanie odpowiedzi
Regulamin konkursu dostępny na http://www.oryginalnysok.pl/131,konkurs-doypack.html
Pamiętajcie, że z odpowiedzi, które dostanie organizator wybiera 10 najciekawszych (osoby zgłaszające się będą z różnych blogów) dlatego też postarajcie się o jak najbardziej kreatywne odpowiedzi.
Powodzenia :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz