środa, 16 listopada 2016

Zdrowe przekąski

Zdrowe przekąski to bardzo dobra alternatywa dla różnego rodzaju słodyczy. Kilka dni temu dostaliśmy paczuszkę pełną takich zdrowych przekąsek. Nie tylko są zdrowe, ale i pyszne, a do tego pięknie zapakowane. Można je zabrać ze sobą do pracy, do szkoły czy na wycieczkę. Można zjeść same, dodać do mleka, jogurtu czy ciasta oraz do innych potrwa. Mowa o suszonych owocach i warzywach firmy amkez
Dostaliśmy jabłka ze skórką, bez skórki i jabłka z dodatkiem cynamonu oraz te pasujące idealnie do mleka i jogurtu pokrojone w drobną kosteczkę. Z warzyw suszone pomidory i buraki.
Nataniel jako pierwsze wybrał jabłka ze skórką. Bardzo mu smakowały, podzielił się też ze mną i z tatą więc każdy z nas posmakował i jednogłośnie stwierdziliśmy, że są pyszne. Ja co prawda wolę te bez skórki, ale ja zawsze wolałam jabłka bez skórki (wiem wiem pod skórką jest to co najlepsze :D)
Ogólnie sam wygląd opakowania i jego funkcjonalność mi odpowiada. W każdej chwili można zamknąć wieczko i schować przekąskę.

Teraz mała fotorelacja z pysznościamiTaka radość :)
 

I zamaszysty wybór co próbujemy jako pierwsze ;)


Pierwszy kęs 

I kolejny :)

I już kilku nie ma ;)
Zajrzyjcie na stronkę Amkez i sprawdźcie jakie inne owoce i warzywa możecie jeszcze kupić.
Tu jest lista sklepów gdzie spotkacie produkty Amkez. W naszym mieście są w jednym sklepie jak braknie nam zapasów na pewno spróbujemy jeszcze innych owoców i warzyw :)

1 komentarz: