czwartek, 21 stycznia 2016

Karteczka dla Nataniela na 3 urodziny

Za równy miesiąc Nataniel będzie obchodził swoje 3 urodziny. Motyw przewodni urodzin wybrał już jakiś czas temu - Jacke i piraci z Nibylandii. Będzie tort w Jacka, będzie obrus z postaciami z bajki, talerzyki, serwetki, kubeczki. Będą prezenty, ale od pierwszych urodzin mamy już blogową tradycję (Ci co są z nami od początku to wiedzą).
Kto z naszych czytelników chce może do Nataniela wysłać karteczkę na jego buzi maluje się wtedy wielka radość jak Pani listonosz przynosi mu listy :) jest to świetna pamiątka. Wszystkie karteczki z poprzednich urodzin skrupulatnie zbieramy i raz na jakiś czas oglądamy :)
Na pewno wiele radości sprawi mu każda karteczka jaką od Was otrzyma my jak co roku w zamian dajemy coś od siebie. Wszystkie karteczki, które dojdą do nas do 21 lutego biorą udział w losowaniu :)
Wybierzemy dwie, które nagrodzimy jakimiś drobiazgami od nas np. muszka dla chłopca, spineczki, gumeczki czy opaseczka.
Im więcej kartek tym pula nagród się zwiększa jeśli karteczek dojdzie 10 lub mniej wtedy wylosujemy jedną nagrodę, jeśli będzie ich 20 - 30 będą dwie nagrody, jeśli 30 w zwyż to rozlosujemy 3 nagrody :)
Kto chce się przyłączyć do życzeń dla Nataniela piszcie do nas na privat na fb podamy adres do wysyłki.

Tak wyglądały karteczki z drugich urodzin 
http://natanielkowo.blogspot.com/2015/02/karteczki-z-okazji-drugich-urodzin.html
a tak z pierwszych
http://natanielkowo.blogspot.com/2014/02/podsumowanie-akcji-karteczka-na-roczek.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz