środa, 20 stycznia 2016

Happy albums wspomnienia ukryte w albumie

Jak wiecie na Święta i Nowy Rok byliśmy w Niemczech u mojej siostry. Przed świętami udało nam się podjąć fajną współpracę dzięki, której teraz mamy namiastkę wyjazdu ukrytą w albumie. Ale albumie nie takim jak każdy, jest to niezykły album podobny do fotoksiążki jednak moim zdaniem unowoczesniony :)
Na czym polega ta nowoczesność? A no na tym, że oprawa jest twarda z gąbeczką dzięki czemu wygląda to bardzo ładnie, w środku każde zdjęcie jest na sztywnej kartce (w sumie to grubość jest jak kartonu). Świetna jakość zdjęć, dowolne dobranie tematyki, wzorów i tekstu sprawia, że taki album może być niezwykłą pamiątką rodzinną. Może być wspaniałym prezentem na niezwykłe dni takie jak: urodziny, śluby, dzień dziadka czy babci, a także inne imprezy rodzinne. Może być świetną pamiątką z wakacji i chwil, które chcemy zapamiętać na dłużej.

Osobiście wybrałam szablon miętowy, który w trakcie tworzenia troszkę zmodyfikowałam. Happyalbums można tworzyć za pomocą aplikacji, której nie trzeba pobierać na swój komputer. Problem będą mieć tylko użytkownicy linuxa ;) bo program nie jest kompatybilny, ale dzięki mojemu wspaniałemu mężowi po kilku dniach i próbach i z tym udało się uporać i na linuxie zadziałało :)
Na innych systemach możecie swój nowy album w bardzo szybki sposób przygotować. Potrzebne Wam będą tylko zdjęcia reszta to Wasza wyobraźnia i pomoc programu, który jest bardzo łatwy wręcz intuicyjny :) można zmienić ustawienia zdjęć na stronie. Teraz jak przeglądam nasz album myślę, że super był by też taki bez żadnego szablonu tylko pełne zdjęcie na stronie :)
Kto wie, może kolejny właśnie będzie taki ;)
happyalbums znajdziecie gotowe szablony, których jest na prawdę dużo. Możecie też zaprojektować swój własny album bez żadnego szablonu. Jednak polecam jakiś wybrać, bo zawsze jest już zarys albumu, a w trakcie tworzenia zawsze można zmienić co nam się tylko podoba.
Nasz szczęśliwy album wyszedł tak

W rzeczywistości barwy są o wiele piękniejsze :) i jeszcze jedno albumy można wybrać w dowolnym formacie: 15 x 15, 20 x 20, 25 x 25, 30 x 30 i 20 x 15.
My wybraliśmy format 25 x 25 i jest w sam raz. Ani nie jest za mały, ani za duży.
Ceny znajdziecie tutaj, w tej chwili trwa promocja na wszystkie  formaty Cennik i zdaje sobie sprawę, że ceny nie są najniższe, ale dla takiej jakości warto. Po za tym jeśli idzie się na jakąś imprezę typu ślub, roczek czy jakieś okrągłe urodziny i tak stara się kupić prezent z wyższej półki. Więc polecam Wam właśnie coś co ucieszy na pewno każdego, bo wspomnienia warto pielęgnować.
Pamiętam jak podarowałam na urodziny tacie fotoksiążkę był zachwycony, że ma kawałek wspomnień w niej :) i myślę, że jak będzie u nas i obejrzy ten album też będzie mu się bardzo podobał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz