piątek, 19 czerwca 2015

Świecący przyjaciel

W środę do naszych drzwi zapukał kurier i niespodziewanie przyniósł nam SoftPal marki philips. Kim jest owy SoftPal? To świetnej jakości lampka nocna w kształcie bohatera z bajki disney. My wybraliśmy myszkę Miki, do wyboru była jeszcze myszka Minnie i dwie lampeczki z bajki potwory i spółka. Żałujemy, że nie było Jacka z bajki piraci z Nibylandii, bo ostatnio wszystko z Jackiem jest na topie w naszym domu (jak to na nasze ukochane marynistyczne klimaty przystało) ale jak Nataniel zobaczył myszkę też zrobił wielkie WOW!
Lampka jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy ją potrząsnąć, żeby się włączyła, po podłączeniu do kabla zasilającego i położeniu na podstawce lampka się ładuje, a później świeci do 8 godzin, dlatego też jeśli dziecko nie lubi zasypiać w ciemności, lub boi się jej jest to idealny pomysł na uspokojenie jego obaw i lęków. Nataniel akurat ciemności się nie boi, ale lampka bardzo mu się spodobała i śpi z nią w łóżeczku. Do tej pory przed snem zapalałam mu cotton ball, żeby nie zasypiał w całkowitej ciemności, a dzisiaj już wystarczyła lampeczka i nie świeciliśmy już kul.
Mnie w lampce od razu spodobał się materiał i jakość wykonania, po dotknięciu lampka jest miękka i bardzo miła w dotyku. Dziecko z powodzeniem może się nawet do niej przytulić. Philips stanął na wysokości zadania i przygotował coś na prawdę super, bo kto nie lubi postaci z bajek disney? Szczerze nie znam takiej osoby ;)
Sam producent pisze o swoich lampkach tak: " Lampki SoftPal przez całą noc rzucają przyjemną poświatę, sprawiając, że ciemność znika. Zapewniają dzieciom poczucie bezpieczeństwa w nocy — nawet podczas podróży do łazienki. Są bezpieczne, miękkie, można je przytulać i nosić ze sobą." I podpisuje się pod tym tekstem dokładnie jest tak jak opisane powyżej co nie zawsze jak wiecie jest takie oczywiste i często producenci ubarwiają rzeczywistość opisami. W tym przypadku jednak wszystko jest prawdą.
Ale, żeby nie było, że tylko ja tak uważam philips przygotował też coś dla Was. Będzie konkurs, o zasadach w kolejnym poście, ale już teraz możecie pomyśleć jaki jest ulubiony bohater disney Waszego dziecka. Szczegóły konkursu już niebawem, a do wygrania oczywiście SoftPal :)

3 komentarze: