poniedziałek, 22 czerwca 2015

Konkurs Philips SoftPal

Jak już wiecie nasza SoftPal sprawuje się rewelacyjnie, chcemy też, żeby też ktoś z Was cieszył się swoją lampką :) dlatego zaczynamy konkurs. Wygrywa tylko jedna osoba dowolnie wybraną lampkę, z 4 dostępnych modeli.
KONKURS ZACZYNAMY od dzisiaj 22.06.2015 i bawimy się do 05.07.2015 do godziny 23.59. Ze względu na nasz urlop zdjęcia będziecie dodawać na tablicy pod postem konkursowy. Ułatwi to nam pracę, a Wy nie będziecie musieli czekać długo na dodanie zdjęcia do galerii.Co trzeba zrobić by wziąć udział w zabawie?

1) Lubimy: Natanielkowo  i Philips Polska na FB.

2) Udostępniamy plakat na swoim fb

3) Jeśli chcecie możecie zaprosić swoich znajomych do zabawy


4) Zadanie konkursowe, które na Was czeka to "DZIECI W ŚWIECIE DISNEYA" chcemy byście pokazali nam swoje dziecko w magicznym świecie Disneya. Wasze dziecko ma swoją ulubioną postać bajkową, pościel lub kocyk z ulubionym bohaterem a może jest to książeczka czytana przed snem lub ulubiona lalka? a może byliście ostatnio w Disneyland lub gdzieś widzieliście postać z waszej bajki? Pokażcie nam na zdjęciach jak bardzo uwielbiacie magiczny świat Disneya !

5) zdjęcia wklejacie w komentarzu pod plakatem konkursowym na naszym fan pagu

*wklejenie zdjęcia jest jednoznaczną zgodą na jego publiczne udostępnienie na naszym profilu fb.

6) zdjęcie nie może brać udziału w innym konkursie

7) WYNIKI ZABAWY : Wyniki zostaną ogłoszone do 2 dni od daty zakończenia konkursu.

8) Zwycięzce wybierze nasza rodzinka :)

9) W celu przekazania nagrody Zwycięzca Konkursu powinien przesłać swoje aktualne dane adresowe na adres w wiadomości prywatnej do nas, oprócz tych danych zwycięzca jest zobowiązany przekazać Organizatorowi wszelkie dane, niezbędne do wypełnienia obowiązków płatnika: imię i nazwisko, nazwisko rodowe, data urodzenia, miejsce urodzenia, imiona rodziców, PESEL, adres zamieszkania (kod pocztowy, miejscowość, ulica, nr domu, gmina, powiat, województwo, Urząd Skarbowy).
W przypadku zaniechania wykonania powyższych czynności przez nagrodzonego Uczestnika nagroda pozostaje własnością Fundatora Nagród czyli Philips Polska.

Sponsorem nagrody jest marka philips http://www.philips.pl/


Życzymy Wam miłej zabawy i czekamy na zgłoszenia :)
Wybór zwycięzcy nie był łatwy, bo bardzo podobało mi się 8 prac z których musiałam nagrodzić jedną, ale tak to już przy konkursach bywa. Dlatego nie przedłużając zwycięzcą konkursu jest Agnieszka Ciemińska za zdjęcie małej fanki myszki Minnie.


Bardzo proszę o szybki kontakt Panią Agnieszkę i o podanie wszystkich niezbędnych danych w wiadomości na privat.

3 komentarze: