wtorek, 30 grudnia 2014

Prezentowe hity

Pod choinką Nataniel w tym roku znalazł dużo różności były większe i mniejsze prezenty. A co okazało się największym hitem?
Nataniel ostatnio uwielbia sprzątać jak tylko zobaczy odkurzacz od razu chce odkurzać, jak zobaczy mopa wyrywa mi, żeby sam zmywać to samo ze szczotką. Dlatego pod choinką znalazł coś idealnego dla siebie. Odkurzacz i szczotkę ze zmiotką. Odkurzacz póki co jeszcze nie doczekał się baterii ;) ale i tak już jest hitem numer 1. Hitem numer 2 okazała się gadająca szczotka i zmiotka. I tu znów okazało się, że marka dumel wiedzie prym i ma znakomite produkty :)
Kolejnym hitem okazała się duża książka w której ukryte są mini książeczki adwentowe na 24 dni (ten prezent Nataniel dostał w pierwszy dzień Świąt jak wstał, bo w wigilie wszystkiego było sporo) i jeszcze jeden hit to plecaczek z którym przez kilka dni się przy każdym wyjściu nie rozstawał.
Maniek złota rączka też Natanielowi się podobał, ale powyższe rzeczy zdecydowanie były największymi hitami tego rocznej gwiazdki. Po za tym pod choinką nasz mały szkrab znalazł jeszcze dwie książeczki, karetkę z dźwiękiem i światłem oraz stempelki (tu pewnie też będzie z nich zadowolony, ale jeszcze nie bawił się nimi) i krawat.

I poranne znalezisko ;)6 komentarzy:

 1. Nono, widzę że Mikołaj zaszalał ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nono, widzę że Mikołaj zaszalał ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas pod choinkę prezenty przynosi gwiazdka :) Mikołaj ma swój dzień 6 grudnia, a prezentów dużo, bo pod choinką znalazło się też coś od dziadków i cioci :)

   Usuń
  2. Ano widzisz, co region to inaczej... Mikołaj, gwiazdka, Gwiazdor ;-)

   Usuń
  3. Ale dzięki temu jest ciekawiej, każdy region ma jakieś swoje wyjątkowe tradycje :)

   Usuń