poniedziałek, 29 grudnia 2014

Idzie Nowy Rok czas na nowy ...

Oczywiście kalendarz!
Odkąd w tam tym roku zamówiłam foto kalendarz nie wyobrażam sobie już mieć innego. W tym roku na przeciw wyszła nam firma uwolnijkolory z którą mieliśmy już styczność i testowaliśmy fotoksiążkę, a kolejną zamówiliśmy i z obu byłam bardzo zadowolona :)
Tym razem zrobiliśmy dzięki programowi online super kalendarz z naszymi zdjęciami i wspomnieniami z tego roku :)
Każdy miesiąc to inne wspomnienie, wykonanie kalendarza jest proste wystarczy wgrać i dopasować zdjęcie, nie trzeba ściągać programu na swój komputer wszystko zrobicie przez internet. Po za tym możecie wpisać wszystkie ważne daty i wyróżnić je na taki kolor jaki sami chcecie oraz dodać znacznik przy ważnej dacie.
Jakość i szybkość wysyłki jest na 6. Jedynie (ale to już mój błąd) zdjęcie grudniowe jest trochę nie do końca ok, bo dodałam nie to co trzeba i Nataniel ma czerwone oczka. Ale stwierdziliśmy z mężem, że pasuje do całości bo ubrany był na czerwono :D
Cena kalendarza też jest na prawdę przystępna. Macie do wyboru bardzo dużo różnych szablonów są klasyczne, dla dzieci, kolorowe, w jednolitej tonacji więc jest w czym wybierać i na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.
Wystarczy wejść tu i zacząć tworzyć własny kalendarz, bo nowy rok już tuż za rogiem :)
3 komentarze:

  1. Też mamy kalendarz od uwolnijkolory - prezent pod choinkę dla babci i dziadka ze zdjęciami całej trójki wnucząt ;-)) Jesteśmy bardzo zadowoleni - my zamawialiśmy przez allegro i wszystko na duży + ;-)) Wasz świetny!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie mają na prawdę super ceny i jakość jak na tą cenę jest ekstra :)

      Usuń