poniedziałek, 6 października 2014

Kolorowa jesień z Badzia

W końcu udało mi się znaleźć chwilę na nowy post. Ostatnio godziny uciekają mi strasznie szybko i nie starcza mi czasu na wszystko więc cieszę się, że w końcu udało mi się wrócić na bloga :)
Kochani dzisiaj chciałam pokazać Wam bardzo fajną bluzę, idealną na jesień. Wykonana jest z dwóch kolorów dresówki - szara i zielona. Szczególnie fajnie prezentuje się z tyłu gdzie ma kaptur i na prawdę fajnie i wygodnie się ją nosi. Nie krępuje ruchów i można spokojnie cieszyć się zabawą. Do bluzy otrzymaliśmy jeszcze do przetestowania komin i czapkę. Czapkę zobaczycie na zdjęciu, komina nie zakładaliśmy bo zasłonił by kaptur chociaż można było go włożyć pod kaptur, ale jakoś wydaje mi się, że tak jak jest, jest ok. Komin jest szary pasuje idealnie zarówno do czapki jak i do innych kolorów ubrań. Szary ostatnio jest na topie, bo jak wiadomo fajnie komponuje się z resztą ciuszków :)
Ogólna nasza ocena jest bardzo dobra ciuszki super, wygodne, bardzo fajne zestawienia kolorystyczne, które przełamują szarość. Wykonanie też jest ok (odkąd sama siadłam do maszyny to przywiązuje dużą uwagę co jakim ściegiem jest wykonane, czy może overlokiem itd ;) ale to takie skrzywienie po prostu już jest jak ktoś coś szyje to wie co i jak. Jedyny mały minus, którego ja osobiście nie lubię to kilka nie obciętych nitek od spodu. Niby tego nie widać, ale ja zawsze przycinam takie nitki, bo jakoś mnie to drażni jak są nie obcięte. Niemniej jednak w użytkowaniu to nie przeszkadza bo tego nie widać więc wizualnie nie ma się do czego innego przyczepić.
Pomysł super, wykonanie też bardzo fajnie i myślę, że zarówno bluza, komin jak i czapka posłużą nam jeszcze kilka dobrych miesięcy bo mają lekki zapas.
Badzia znajdziecie na fb tu oprócz bluz, kominów i czapek wykonuje również inne fajne rzeczy dla dzieciaków i nie tylko. Możecie tam zamówić komplecik dziecko + dorosły co ostatnio jest w modzie.
A teraz kilka zdjęć Nataniela, wiem wiem ostatnio go tu mało więc nadrabiamy :)

czapka + bluza Badzia
spodnie bawełniane Raj malucha
buty adidas

2 komentarze: