poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Gdzie zarobić przez internet

Dzisiaj trochę o zarabianiu. Każda mama uwielbia kupować coś swojemu dziecku niestety przez te zakupy szybko ubywa pieniędzy na koncie ;)
Jest sposób by chociaż raz na jakiś czas zasilić swoje konto.
Przedstawie Wam kilka portali gdzie można zarobić pieniądze. Jest wiele takich miejsc w internecie, ale ja opisze Wam tylko te, które sama sprawdziłam i jestem z nich zadowolona.
W internecie są też miejsca w których można w zamian za opinię testować pełnowartościowe produkty i te miejsca też Wam pokażę.

To zaczynamy:

1) ekasa.org
portal w, którym wpłaty są już od 5 zł, więc w miarę szybko można uzbierać ten próg wypłacalności. Zadaniem jest kliknięcie w link reklamowy i poczekanie aż zaliczy premię.
Jeśli chcecie się zapisać zapraszam TU

Oczywiście każdy z Was może zapisać się bezpośrednio ze strony głównej, ale zapisując się z podanego przeze mnie linka Wy nic nie tracicie, a ja zdobywam poleconych dzięki czemu szybciej mogę uzbierać dany próg wypłaty. Po zapisaniu się możecie robić to samo przesyłając link referencyjny dalej :)

2) imperiumReklamy.com
wypłata od 15 zł, tu czeka się czasami 2 miesiące na wypłatę. Sporo czasu, ale zawsze wpływa więc warto poczekać :) Zadaniem tak jak w poprzednim portalu jest otworzenie strony, można wykonywać też płatne zadania, które są trochę wyżej płatne.
Jeśli chcecie się zapisać zapraszam TU

3) centrumreklamy.com
identyczny program co wyżej tyle tylko, że reklamy są wyżej płatne, ale wypłata jest od 30 zł. Też długo czeka się na wypłatę, ale są wypłacalni.
Jeśli chcecie się zapisać zapraszam TU

4) eRmail
program działa na zasadzie otwierania linków z reklamami tu zazwyczaj za reklamę otrzymuje się około 10 - 20 gr. W programie dostaje się raz na jakiś czas również ankiety do wypełnienia ja miałam 2 jedną za 3 zł, drugą za 4 zł. Po za tym jest III poziomy. W pierwszym wypłata jest od 200 zł, ale można szybciej ją zdobyć polecając stronkę dalej. Poleconych na I poziomie może być 10 osób, wtedy o wiele szybciej zbiera się pieniądze. Bo oprócz tego, że Wy odczytujecie swoje reklamy dostajecie też pieniądze, za to, że czytają je Wasi znajomi, a oni nic na tym nie tracą i też mogą polecić eRmail dalej 10 0sobą.
Jeśli chcecie się zapisać zapraszam TU

5) Zlotoweczka.com
tu wypłaty realizowane są nieco szybciej, minimum do wypłaty to 15 zł. Zarabiacie za otworzenie linku z reklamami, a także za płatne zadania (płatnych zadań nie musicie wypełniać możecie odczytywać tylko reklamy)
Jeśli chcecie się zapisać zapraszam TU

I to na tyle programów, które mogę polecić i, które wypłacają pieniądze za odczytanie reklam.

Kolejne pozycje to programy w których zarabia się za wypełnienie ankiet.

1) ePanel.pl
każdy po zarejestrowaniu się powinien wypełnić ankiety  dzięki, którym będą mogli Wam przydzielić odpowiednie ankiety. Czasem zdarza się, że podeślą Wam ankietę i po kilku pytaniach okaże się, że nie pasujecie do profilu ankiety wtedy na Wasze konto wędruje 20 gr. Gdy jednak wypełnicie całą ankietę w linku, który dostaniecie na maila jest określony czas jaki potrzebny jest na wypełnienie ankiety i jakie jest za nią wynagrodzenie. Minimum do wypłaty to 50 zł.
Nie mają systemu poleconych.

2) cenneopinie.pl
podobnie zasady jak w ePanelu.pl  jednak tu co mnie denerwuje czasami jest tak, że wypełni się pół ankiety lub więcej i okazuje się, że nie pasujemy dopiero wtedy do profilu lub ankietę wypełniła już wymagana liczba osób i nie rekompensują naszego czasu na wypełnienie tej ankiety nawet 1 gr. Większość ankiet jest płatna w granicach 1 - 6 zł. Są też tak zwane gorące pytania za które nie dostaje się pieniędzy, ale pozwalają na lepsze dobranie im grupy do której prześlą daną ankietę do wypełnienia. Jednak jak widać powyżej nie zawsze i tak jest dobrze dobrana. Pomimo minusów są wypłacalni i ja już miałam z 2 wypłaty od nich, a mój mąż z 3.
Wypłata od 50 zł, po uzyskaniu tej kwoty wypełnia się dane adresowe i wysyłają Wam bon sodexo. Czeka się na niego około miesiąca, ale po otrzymaniu go zawsze obniża wartość rachunku podczas zakupów ;)

3) IBIS panel
tu za każdą wypełnioną ankietę dostajecie punkty. Przy każdej ankiecie napisana jest liczba punktów jakie można otrzymać oraz czas jaki jest potrzebny na wypełnienie ankiety. Każde 1000 punktów można wymienić na 32 zł w gotówce, lub doładowanie do telefonu za kwotę 40 zł. Kod doładowujący przychodzi na maila w kilka dni, na wypłatę czeka się około miesiąca.
Ze swojej historii wypłat widzę, że miałam już 3 wypłaty po 32 zł na konto i raz doładowałam konto za 40 zł :) w panelu jestem już od kilku lat, ale jak widać opłaca się zawsze to jakiś zastrzyk gotówki wpada, a wysiłek niewielki by te pieniądze zdobyć.

Po za tym polecam Wam stronkę streetcom na, której możecie testować produkty. Nie do każdej kampanii każdy się dostaje. Ja po zarejestrowaniu się pierwszą kampanie miałam po kilku miesiącach. Była to kampania piwa somersby. Później było chwile ciszy i teraz mieliśmy jedną kampanię po drugiej pierwsza to bephanten maść, a w piątek doszła nam paczka z playboya - balsamy do ciała.
Jedyne co musicie zrobić jak zakwalifikujecie się do kampanii to rzetelnie je raportować, dzielić się próbkami ze znajomymi i opisywać ich reakcje na produkt. Nie musi być to pozytywny komentarz, piszecie to co znajomi mówią. Kampania ma na celu przedstawienie produktu w takim świetle jakim widzą go konsumencki. 
Po za tym po zarejestrowaniu wypełnia się ankiety dzięki, którym pracownicy streetcom wiedzą do jakiej kampanii ewentualnie mogą Was przydzielić, później macie zadania typu udostępnić plakat jakiejś kampanii, polubić profil na fb itp. Nie musicie oczywiście tego robić, ale jeśli będziecie te zadania wypełniać za każde dostaniecie punkty, a im więcej punktów tym większe szanse na dostanie się do kampanii.
Jeśli chcecie się zarejestrować zapraszam TU

To dla zachęty pokaże Wam 2 nasze ostatnie kampanie.Jeszcze jedna stronka Talk Marketing. Właśnie dostałam się do kampanii tesco więc kolejne sprawdzone źródło :)
Działa podobnie jak streetcom do zapisu zapraszam TU

To tyle może ktoś z Was jest już zapisany do jakiejś z wyżej podanych stronek. Jakie są Wasze odczucia?
Ja wychodzę z założenia, że nic na tym nie tracę. Poświęcam kilka - kilkanaście minut na ankiety, czy dosłownie kilka sekund na zaliczenie premii za reklamę, a później mam z tego realne pieniądze, bon czy doładowanie do telefonu.

10 komentarzy:

 1. Hm. świetny sposób zarobienia pieniędzy, przydałoby się mi coś takiego bo z kasą ciężko :( Jeśli się na tym nic nie traci to ja też w to wejdę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic się nie traci, nic się nie płaci ;) uczestnictwo jest darmowe, a można tylko zarobić dzięki temu :)

   Usuń
  2. To super świetnie, że pani to zamieściła być może pomoże to wielu rodzinom w trudnej sytuacji :) Dziękujemy w imieniu swoim :)

   Usuń
  3. Nie ma za co :)
   właśnie tak pomyślałam, że warto podzielić się z innymi zawsze coś można dzięki temu dorobić sobie w łatwy sposób :)

   Usuń
 2. super ! w łatwy sposób i w kilka chwil można zarobić choćby na drobne wydatki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, chwilę się na wypłatę czeka, ale zawsze warto spróbować :)

   Usuń
 3. o super,a powiedz, nie zawalają potem Ci adresu domowego jakimis ulotkami itp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w życiu :) jedyne co wysyłają wszystko drogą mailową, ja mam osobną zakładkę na to utworzoną i dzięki temu mam wszystko w jednym miejscu. Jedyne co to paczki z kampanii i bony przychodzą na adres domowy.

   Usuń
 4. W epanelu sami wysyłają ankiety czy my mamy je szukać? Jak często można rozwiązywać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszędzie wysyłają ankiety na maila. Częstotliwość jest zależna od dopasowania danej osoby pod konkretną ankietę dlatego warto wypełnić wszystkie dane na epanelu :)

   Usuń