wtorek, 29 kwietnia 2014

Akcja wymiana part Dzień dziecka

1 czerwca obchodzi się Dzień Dziecka. W ten dzień, każde dziecko powinno dostać chociaż drobny upominek. Niestety na pewno wiele z nich, będzie mogło o tym tylko pomarzyć. Całego świata nie zmienimy chociaż byśmy czasem chcieli, ale możemy wywołać uśmiech na twarzy jakiegoś dzieciaczka wysyłając mu paczuszkę z akcji wymiana właśnie na dzień dziecka.
Jak wiecie prowadzę też zbiórkę dla na dzień dziecka dla dzieci z rodzin zastępczych, odbędzie się wyjazd na którym będą mieli przejazd kolejką oraz ognisko ja stwierdziłam, że to fajne oderwanie się od rzeczywistości i dla dzieci i dla rodzin zastępczych, ale było to dla mnie odrobinę za mało chciałam, żeby i te dzieci w ten dzień miały uśmiech na twarzy z powodu tego, że otrzymają jakiś prezent. Na pewno nie wszystkie z nich były by obdarowane, chociaż część na pewno dlatego postanowiłam, że zorganizuje akcję by one miały coś tylko dla siebie :) Jeśli był by ktoś jeszcze chętny wspomóc jakimiś rzeczami dla dzieciaków: kolorowankami, kredkami, książeczkami, pluszakami, ozdobami, grami i wszelkiego rodzaju innymi rzeczami dla dzieci to zapraszam do kontaktu z nami :)

Wiele z Was pytało o kolejną akcję wymiana, chwaliło poprzednie więc jest,
jest kolejna :)
Zasady praktycznie takie same jak przy akcji wymianie part Świąteczny z wyjątkiem karteczki ;) ale jeśli ktoś chce może dołączyć karteczkę na dzień dziecka lub krótki liści tego w regulaminie nie narzucam tym razem każdy zrobi według własnego upodobania :)

Regulamin :

 1) Zgłoszenia przyjmuję na adres natanielkowo@gmail.com w tytule wpiszcie akcja wymiana part Dzień Dziecka
2) Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko (adres bloga jeśli takowy prowadzicie), adres do wysyłki oraz wiek i płeć dziecka/ dzieci. Dla ułatwienia podajcie również co lubią Wasze dzieci, rozmiar ubranka jaki noszą
3) Zgłoszenia przyjmuję do 12 maja
4) 13 - 14 maja będę rozsyłać każdej osobie biorącej udział w akcji adres do wysyłki wraz z resztą danych
5) Działamy fair i wszystkie wysyłamy paczki nie przewiduję, żeby ktoś był nieuczciwy ;) paczki mają wylecieć od Was najpóźniej 23 maja tak by wszystkie osoby biorące udział dostały je przed Dniem Dziecka, a że wypada on w niedzielę, to paczki muszą dojść najpóźniej do dzieciaków 30 maja :) 
5) Paczuszki prosimy wysyłać listem poleconym lub paczką tak by w razie zaginięcia można było potwierdzić, że paczuszka od Was wyszła.
6) I najważniejszy punkt dobrze się bawimy (jeśli jakaś mama blogerka zechce opublikować wpis co dostała w ramach wymiany oczywiście mile widziany jest taki wpis i sami też taki wpis uczynimy po raz kolejny. Już 3 ;) 
7) Po otrzymaniu paczuszki wysyłacie do nas zdjęcie tego co znalazło się w paczuszce wraz z imieniem i nazwiskiem osoby od której paczuszka do Was przyleciała, a my publikujemy je na fb w galerii akcja wymiana :)
8) Rzeczy w paczce mają być tym razem tylko nowe (w poprzedniej edycji jako dodatek do paczki mogły być używane tym razem ze względu, że ma to być prezent na dzień dziecka wszystko musi być nowe)
9) Tak jak poprzednio nie ma kwoty do jakiej trzeba zrobić paczuszkę z tego względu, że nie chcę by tylko wybrane osoby mogły wziąć udział w akcji , bo każdy ma inną zasobność portfela, a i tak poprzednia edycja pokazała, że każdy się stara na tyle ile może, żeby paczuszka była dobrze przygotowana :) 
więc w zabawie może wziąć udział każdy - liczy się zabawa!
10) Oczywiście tak jak w poprzednich edycjach miło by było jak by w paczce znalazło się coś hand made
11) Osoby z zagranicy też mogą zgłaszać się do akcji - wtedy wysyłam Wam adresy również do osób mieszkających za granicą. Chyba, że będzie nieparzysta ilość takich osób wtedy wysyłka może np. odbyć się do kogoś z rodziny do Polski, a oni prześlą Wam ją dalej. Ostatnio jednak udało się zebrać parzystą ilość osób z zagranicy i każdy był zadowolony w ten sposób z wymianki :)


Tak dla zachęty kilka paczuszek z akcji wymiana part Świąteczny:Miłej zabawy :)

8 komentarzy: