czwartek, 14 listopada 2013

Paputki mamy ach jak my je kochamy ;)

Mamy paputki - paputki samoloty. Nóżki aż same w nich podrywają się do chodzenia :)
Podjęliśmy współpracę z Paputki Bonitki/Bonilo dzięki czemu mieliśmy szansę na zakup paputków z rabatem. Ciężko było zdecydować się na wzór, bo wszystkie były super, ale w końcu postawiliśmy na wzór z samolotem.
Stronka coś wielu fanów nie ma, a myślę, że warto zapoznać się z ofertą tym bardziej, że paputki są ręcznie szyte nie jest to jakaś masowa produkcja. Każdy wykonany jest na prawdę bardzo starannie, każdy szew idealny!
Nasze prezentują się tak


Na nóżce tak


A tak Nataniel  w całości w nich wygląda:Paputki możecie znaleźć na fb (gdzie również trwa konkurs) Paputki Bonitki, a także na stronie internetowej gdzie można pooglądać i zamówić z wszystkich dostępnych wzorów, a także stworzyć swój własny http://www.bonilo.pl/
Paputki dostępne także na allegro
Paputki przeznaczone są dla dzieci od pierwszych kroczków, aż po wiek 5 lat więc jest w czym wybierać :)
Jak już wiecie uwielbiamy promować Polskie marki i to kolejna taka marka stworzona przez młodą mamę, która sama poszukiwała odpowiedniego obuwia dla swojego dziecka i w końcu znalazła je we własnych rękach ;)
Możemy mieć pewność, że to co szyte dla własnych dzieci jest najlepszej jakości więc i nasze paputki wykonane są perfekcyjnie :)
Cena jak za hand made na prawdę przystępna.
Buciki są miękkie, elastyczne i bardzo lekkie. Po za tym mają kilka małych dziurek dzięki czemu nóżka ma przewiew i się nie poci i oddycha :)

        Przy okazji Nataniel bawi się nową zdobyczą z Home & You  za całe 2, 90 zł ;) bardzo mu przypasowały dinozaury do wykrajania kanapek.

2 komentarze:

  1. Też mamy te dinozaury i to dokładniej chyba za 2,75 :) papucie cudne. a jak z ich funkcją antypoślizgową? jest jakaś?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U nas 2, 90 zł przepłaciliśmy ;P funkcji antypoślizgowej jako takiej nie mają, ale mają skórzaną podeszwę więc się nawet nie ślizga.

      Usuń