piątek, 6 listopada 2020

Bajeczki do poduszeczki

 Ostatnio Pola tak polubiła książki, że jak tylko wstanie to pierwsze co robi to siada i je ogląda. Nataniel z racji tego, że umie już czytać też potrafi codziennie spędzić chwilę z książką i sam sobie poczytać. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, bo w końcu ja też uwielbiam czytanie :)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać fajne wydanie książeczek. Format jest podręczny można je zabrać do torebki, czy samochodu. Dzięki temu, że nie są duże sprawdzą się w różnych miejscach. Oczywiście z bajkowymi bohaterami więc dobrze znane i przyciągają wzrok. Fajne krótkie opowiadania nadają się też jako bajeczki na dobranoc. Oprawa jest twarda, ale kartki już miękkie więc myślę, że tak książeczki 3+ chociaż Pola jeszcze 3 lat nie ma, a też zdecydowanie się jej spodobały.

 
Polecam zajrzeć na stronę ksiazeczkibajeczki.pl tam więcej różnego rodzaju bajeczek i nie tylko, bo są też lubiane przez dzieci kreatywne "gazetki", kolorowanki do malowania wodą i inne różne fajne rzeczy idealne na zbliżający się czas prezentów :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz