wtorek, 13 października 2020

Historyjki z okienkami

My kolejny tydzień mamy nauki zdalnej, więc trochę więcej czasu mamy w domu tym bardziej, że pogoda nie sprzyja wychodzeniu. Jest deszczowo i zimno więc wieczorami rozpalamy w kominku i mamy chwilę na czytanie :)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać świetne książeczki dla młodszych dzieci, chociaż starsze też pewnie z zaciekawieniem popatrzą co kryje się w okienkach. Mi ta seria bardzo się spodobała, szczególnie psi patrol, który u nas od dłuższego czasu jest na topie, bo najpierw Nataniel uwielbiał psią ekipę, a teraz Pola :)

Książeczka jest kartonowa, ma grube strony i kryją się w niej okienka z różnymi obrazkami i tekstami. Świetny pomysł na czytanie i zabawę w odkrywanie co się kryje w okienku.Oprócz historyjek z okienkami są też zwykłe książeczki z opowiadaniami i gazetka z kolejnym pieskiem (kto czytał ostatni post wie, że tam był Rabuul tym razem jest Zuma do kolekcji).

Jeśli jeszcze nie znacie książeczki bajeczki koniecznie zajrzyjcie znajdziecie tam dużo książek z postaciami z bajek, są tez wodne kolorowanki i mnóstwo gazetek. Dostawa gratis od 80 zł, a co to 80 zł biorąc pod uwagę, że niebawem zacznie się sezon świąteczny i będziemy kupować prezenty. Ja uwielbiam czytać dlatego u Nas od Mikołaja czy pod choinką dzieci zawsze znajdują jakieś książki :)

 

1 komentarz: