piątek, 29 listopada 2019

Żmijowisko

NA pewno części z Was tytuł postu coś mówi. Pewnie większości ze względu na serial, ale nie wiem czy wiecie, że jest też książka.
"Żmijowisko" W. Chmielarz to książka, która nie daje prostych rozwiązań. Napisana w ciekawy sposób i jak już pada cień podejrzenia na jedną osobę nagle wszystko się zmienia i chociaż przez głowę przechodziły mi różne scenariusze zakończenia ostateczny okazał się dość ciekawy.
Pokazuje, że prawdziwej miłości nie da się zastąpić, a przy tym jak można zranić kogoś kto chciał by związek był udany. Główni bohaterowie to małżeństwo z dwójką dzieci, którzy wyjeżdżają na wakacje by spotkać się w grupie znajomych ze studenckich lat (znajomych głównie kobiety) niestety te wakacje okażą się dla każdego z nich ciężkim przeżyciem, bo uznaje się za zaginioną ich starszą córkę. Co będzie potem, co wykryje śledztwo. Jak cała historia się zakończy? Tego pewnie dowiecie się z serialu, ale polecam również przeczytać książkę.
Postacie są ciekawie opisane i ze strony na stronę historia robi się coraz ciekawsza. Polecam jeśli ktoś jeszcze się zastanawia czy warto przeczytać.
Książkę wymieniłam za punkty zebrane na czytampierwszy.pl
 Jeśli szukacie prezentów dla kogoś kto luci czytać polecam wszystkie książki ze zdjęcia, torbę oczywiście też :)
Torby możecie kupić u mnie na Kącik Natanielkowej Mamy różne wzory dla kochających czytać i wiele, wiele innych wzorów :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz