poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Pokój małego strażaka

Dawno już miałam w głowie ten wpis, ale początkowo pokój wyglądał trochę inaczej, czekaliśmy na meble, później nie było chwili, żeby zrobić zdjęcia. W końcu dzisiaj się udało i są :) w pokoju brakuje jeszcze karnisza z firanką i zasłonkami, ale reszta już jest w miarę ogarnięta. W planach jest jeszcze stolik na lego, bo Nataniel bardzo dużo się nim bawi i ostatnio doszło sporo nowych zestawów po urodzinach i króliczku.
Ogólnie pokój miał być strażacki myślę, że się udało zrealizować marzenie małego strażaka. W planach było jeszcze łóżko remiza, ale na razie jest jeszcze tyle innych rzeczy do zrobienia, że póki co ten plan został porzucony.

 Zapraszamy do odwiedzenia dziecinnego pokoju :)

Przy biurku jeszcze brakuje krzesła, ale właśnie tu jest zazwyczaj największy nieład artystyczny. Nataniel ma głowę pełną pomysłów i wycina, rysuje, naklejka, maluje. Dlatego zawsze tu pełno kartek, mazaków, farb, flamastrów, kartonów i innych cudów. Udało mi się dzisiaj trochę ogarnąć ten nieład bo w rzeczywistości często nie widać blatu :D


Tipi jest mobilne i raz stoi na środku pokoju, raz pod ścianką a czasami w kąciku za drzwiami złożone


Ogólnie pokój jest na prawdę duży, największy w domu, a i tak część zabawek leży na podłodze, bo jest ich tak dużo, że nie mieszczą się szafkach. Dlatego teraz głównie na prezenty staramy się kupować Natanielowi lego lub książki. Bo tym przynajmniej wiadomo, że będzie zainteresowany i nie będzie stało w kącie.


1 komentarz:

  1. piękny pokój. ja też jestem na etapie zmieniania łóżka mojemu dzieciakowi. Grunt to kupić dobry materac bo nie ma nic gorszego niż cienki piankowy, który tylko powoduje deformacje kręgosłupa np z senpo.

    OdpowiedzUsuń