czwartek, 22 czerwca 2017

Radość z nauki

Mimo, że mamy już wakacje ( no prawie ;)) to nauka nie musi kojarzyć się tylko ze szkołą i z przykrym obowiązkiem. Chciała bym Was zaprosić na stronę squla.pl gdzie możecie pokazać dzieciom jak uczyć się języków obcych. Do wyboru jest kilka języków: angielskiego,francuski, hiszpański, niemiecki i włoski.Wyjeżdżając na wakacje w te rejony możecie wspólnie z dziećmi nauczyć się kilku słów :)
Po za zabawami językowymi, do wyboru są też inne przedmioty szkolne. Squla to platforma gdzie dzieci uczą się przez zabawę. Strona jest tak stworzona, że dziecko z chęcią będzie wykonywać różne zadania, quizy i oglądać filmiki edukacyjne. W bazie jest prawie 40 000 pytań o różnym stopniu trudności.
Na stronie odnajdą się zarówno 3 latki jak i 12 latki :)

" Dzięki nowatorskiej formule Squli dzieci lubią się uczyć i więcej się uczą, a zatem osiągają lepsze wyniki. Squla to gwarancja rozwoju."

Bardzo fajnym pomysłem na platformie są monety. Dzieci zbierają je za każda prawidłową odpowiedź, a po uzbieraniu odpowiedniej ilości monet można je wymienić w sklepiki Squli na nagrody.
Na przetestowanie platformy macie 30 dni po tym czasie, albo wykupujecie dostęp do strony, albo rezygnujecie i nie kupujecie pakietu. Jednak przy tak wielu możliwościach edukacyjnych na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla swojego dziecka.
Kolejnym atutem platformy jest to, że jest dostosowana do programu nauczania w szkole. Jest zgodna z podstawą programową MEN na 2016/2017 rok, więc dzieci mogą powtarzać materiał, który miały w szkole


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz