niedziela, 6 grudnia 2015

Puzzle magnetyczne

Dzisiaj post o super zabawce. Na pewno część z Was słyszało o puzzlach magnetycznych. My dzięki współpracy z Krecik i zabawki eko mieliśmy przyjemność przetestować puzzle.
Jak tylko listonosz przyniósł paczuszkę Nataniel dostał ją w swoje rączki. Sam rozpakował i jego oczom ukazało się pudełko. Po otworzeniu zawartości okazało się, że zabawa jest super. Jest na prawdę wiele kombinacji, które można układać z magnetycznych puzzli.
W paczuszce znajduje się magnetyczna tabliczka i drewniane puzzle z magnesem do przypięcia. Obrazek można dowolnie układać, figury przekładać.
Nataniel spędził przy puzzlach dobre pół godziny i układał różne rzeczy. Statek, lody, ulicę, wieżę. Za każdym razem można było stworzyć coś ciekawego i wyjątkowego :)
Puzzle magnetyczne to super zabawka, która uczy wyobraźni, dopasowania kształtów by powstał jakiś większy obraz, pobudza kreatywność i przede wszystkim sprawia wiele przyjemności z tworzenia.
Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent pod choinkę to na pewno będzie strzał w 10 dla dzieci w przedziale 3 do nawet i 7 lat :)Jeśli jesteście zainteresowani puzzlami lub innymi zabawkami od Krecik i zabawki eko możecie znaleźć ich w Częstochowie lub zajrzeć na allegro Krecik i zabawki eko allegro ewentualnie zamówić coś przez fan paga link jest u samej góry wpisu :)
Nam podoba się jeszcze bardzo memory w krecika, fajną i kreatywną zabawę na pewno też można osiągnąć dzięki teatrzykowi magnetycznemu. Zajrzyjcie koniecznie jest coś też dla najmłodszych drewniane gryzaki, drewniane klipsy do smoczków :)

1 komentarz:

  1. Fajny prezent i w ogóle pomysł na zabawkę :). A dla mama niech się domaga na prezent klasycznych kolczyków z brylantem ;):
    https://esclusiva.pl/kolczyki-z-brylantem.

    OdpowiedzUsuń